Hüseyin Gazi Mahallesi Mamak Çarşı İçi Caddesi No:53/7 Mamak/Ankara
+90 312 339 30 70 +90 555 145 06 91 info@kentbelgelendirme.com

Kent Grup Biz Kimiz

2017 yılında, ülke genelinde periyodik kontrol ve belgelendirme faaliyetleri gerçekleştirmek  üzere kurulan KENT GRUP BELGELENDİRME, zamanında ve kaliteli hizmet vermeyi misyon  edinmiştir.

İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören KENT GRUP  BELGELENDİRME, edindiği bu misyon çerçevesinde, kendi ihtisas alanlarında üst düzey  profesyonellerden oluşan kadrosuyla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerine  yüksek kalite ile tam bağımsız denetim sunmaktadır.

Profesyonel iş yaklaşımımız; yöneticilerimizin ve çalışanlarımızın asla taviz vermediği ilke ve  değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve güven odaklı çalışma  bilincine dayanmaktadır.

KENT GRUP BELGELENDİRME, Ankara’da doğup sürekli gelişen ve büyüyen bir muayene kuruluşu olarak sektörde yer edinmiştir. «ISO 17020 Uygunluk değerlendirmesi» standardı ve «Asansör Periyodik Kontrol Yönetmeliği» kapsamında 14 Kasım 2019 tarih ve AB-0587-M Akreditasyon numarasıyla Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akredite edilmiştir.

Deneyimli, kalifiye, dinamik ve ahlaki-etik değerleri özümsemiş KENT GRUP BELGELENDİRME çalışanları, üretken  ve etkin hizmetleriyle müşterilerinin beklentilerini, ulusal ve uluslararası standartlara ve kriterlere uygun  olarak zamanında yerine getirmektedir. Muayene parametreleri, kalite, güvenlik,  kullanıma uygunluk, işletilmekte olan tesis veya sistemlerin sürekli güvenlik uygunluğu gibi  hususlar sunduğumuz hizmetin yapı taşlarıdır.

Son derece güçlü teknik altyapısı ve yüksek performanslı öz kaynak kullanımı ile KENT GRUP  BELGELENDİRME, gerek müşterileri gerekse çözüm ortakları açısından objektif yaklaşarak çözüm  noktası olma niteliği taşımaktadır.

Referanslar bölümünde belirttiğimiz ve hizmet sunmaktan gurur duyduğumuz belediyelerle olan yolculuğumuz devam etmekle birlikte yeni belediye ve yeni çalışma arkadaşları kazanarak büyümeye ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam edeceğiz.

Muayene alanında uzmanlığımızı ve hizmet ağımızı genişletmek adına «İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık Ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği» kapsamında olan ekipmanların muayenesi için çalışmalarımız sürmektedir.